Nowy aparat fotograficzny

Basia dostała na urodziny nowy aparat fotograficzny. Od zawsze lubiła robić zdjęcia, ale nigdy nie brała tego pod uwagę na poważnie. Do tej pory to był po prostu hobby. Jednak jej nowy aparat okazał się profesjonalnym wręcz modelem!

Mąż Basi był bowiem zdania, że młoda kobieta ma wyjątkowy talent i powinna go pielęgnować. Jej zdjęcia stanowiły dla niego dzieła sztuki, dlatego całym sercem wspierał fotograficzną pasję żony. Basia, zachwycona prezentem, postanowiła go szybko wypróbować. Zaprosiła więc swoją przyjaciółkę na amatorską sesję fotograficzną.

Były razem na wielu wystawach zdjęciowych, dlatego Basia uznała, że koleżanka będzie idealnym materiałem na jej pierwszą fotomodelkę. Przygotowała w piwnicy małe studio fotograficzne, ustawiła statyw pod aparat i odpowiednie oświetlenie. Pierwsza sesja fotograficzna rozpoczęta! Basia fotografowała swoją przyjaciółkę przez cały wieczór. Bawiła się ustawieniami aparatu, zmieniała pozy modelki oraz jej ubiór, czy makijaż.

Pod koniec dnia zadowolone przyjaciółki przedstawiły efekt swojej pracy mężowi Basi. Okazało się, że ten zrobił im niespodziankę, ponieważ zdjęcia Basi miały być pojutrze opublikowanie na wystawie amatorskich fotografii w galerii sztuki! „Pierwsza sesja i taki sukces!”, wykrzyknęła wniebowzięta Basia i z radością uniosła w górę swój nowy aparat fotograficzny.

Dodaj komentarz